Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáci
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga ml. žáků
Podzim - 1. kolo
23.9.2012
08:00
LH001
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice A
Roman Bauer
,
Patrick Netík
,
23.9.2012
09:00
LH002
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Michal Hanák
,
Petr Novák
,
17.11.2012
13:30
LH003
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Kubát
,
Daniel Zourek
,
23.9.2012
14:00
LH005
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Kristýna Zezulová
,
Michal Hanák
,
23.9.2012
12:30
LH006
Sokol Sokolnice
-
Handball KP Brno
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 2. kolo
30.9.2012
15:00
LH007
HK Ivančice A
-
Handball KP Brno
Jiří Prudký
,
Patrick Netík
,
29.9.2012
09:00
LH008
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Zdenek Teller
,
30.9.2012
09:00
LH010
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Kotulán
,
9.9.2012
12:00
LH011
HK Ivančice B
-
Sokol Telnice
Natálie Továrková
,
Karolína Kloudová
,
30.9.2012
12:30
LH012
Sokol Nové Bránice
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 3. kolo
7.10.2012
09:00
LH013
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice A
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
23.9.2012
12:30
LH014
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
Jindřich Berger
,
Patrick Netík
,
21.11.2012
16:30
LH015
Sokol Juliánov
-
Sokol Telnice
Jiří Matuška
,
Jiří Prudký
,
7.10.2012
11:00
LH016
SK Kuřim
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
6.10.2012
11:00
LH018
Handball KP Brno
-
Tatran Bohunice
Podzim - 4. kolo
13.10.2012
09:00
LH019
HK Ivančice A
-
Tatran Bohunice
Tomáš Kubát
,
Daniel Zourek
,
14.10.2012
09:00
LH021
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Sokolnice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
13.10.2012
09:30
LH022
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
14.10.2012
09:00
LH023
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
7.10.2012
11:00
LH024
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 5. kolo
nezadáno
00:00
LH025
HK Ivančice B
-
HK Ivančice A
Drahoslav Kremláček
,
Bedřich Nehyba
,
21.10.2012
14:00
LH026
Sokol Juliánov
-
Legata Hustopeče
Oldřich Jelínek
,
Jiří Prudký
,
21.10.2012
09:30
LH027
SK Kuřim
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
21.10.2012
12:30
LH028
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Patrick Netík
,
Jakub Popluhár
,
21.10.2012
17:30
LH029
Handball KP Brno
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Podzim - 6. kolo
9.12.2012
17:00
LH032
Tatran Bohunice
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Jurečka
,
Zdenek Teller
,
24.11.2012
08:30
LH033
Sokol Telnice
-
Handball KP Brno
Jakub Popluhár
,
Patrick Netík
,
28.10.2012
11:30
LH034
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Sokolnice
Jakub Popluhár
,
Lucie Zbožínková
,
28.10.2012
09:00
LH035
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
11.11.2012
15:00
LH036
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jan Kosmák
,
Podzim - 7. kolo
11.11.2012
12:00
LH037
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jan Kosmák
,
25.11.2012
08:30
LH038
SK Kuřim
-
HK Ivančice B
Jiří Matuška
,
Petr Směja
,
11.11.2012
14:00
LH039
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
11.11.2012
09:00
LH040
Sokol Nové Bránice
-
Handball KP Brno
Karolína Kloudová
,
Petr Směja
,
11.11.2012
14:00
LH041
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Jiří Kaufman
,
Pavel Novotný
,
Podzim - 8. kolo
17.11.2012
11:30
LH043
HK Ivančice A
-
Sokol Újezd u Brna
Tomáš Kubát
,
Daniel Zourek
,
18.11.2012
09:00
LH045
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
18.11.2012
09:00
LH046
Legata Hustopeče
-
Handball KP Brno
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
16.9.2012
15:30
LH047
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice B
Andrea Lorencová
,
Filip Procházka
,
18.11.2012
13:30
LH048
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
Podzim - 9. kolo
25.11.2012
11:30
LH049
SK Kuřim
-
HK Ivančice A
Jiří Matuška
,
Petr Směja
,
25.11.2012
12:30
LH050
Sokol Sokolnice
-
Sokol Juliánov
Jan Kosmák
,
30.9.2012
18:00
LH051
HK Ivančice B
-
Handball KP Brno
Jiří Prudký
,
Patrick Netík
,
23.11.2012
16:00
LH052
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
25.11.2012
10:00
LH054
Sokol Telnice
-
Sokol Újezd u Brna
Jindřich Berger
,
Podzim - 10. kolo
9.9.2012
09:00
LH055
HK Ivančice A
-
Sokol Telnice
Karolína Kloudová
,
Natálie Továrková
,
4.11.2012
09:00
LH056
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Drahoslav Kremláček
,
Bedřich Nehyba
,
13.10.2012
12:00
LH058
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice
Tomáš Kubát
,
Daniel Zourek
,
9.9.2012
13:30
LH059
Sokol Juliánov
-
Handball KP Brno
Tomáš Kubát
,
Daniel Zourek
,
4.11.2012
13:00
LH060
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
Podzim - 11. kolo
16.9.2012
12:30
LH061
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice A
Jakub Popluhár
,
Patrick Netík
,
16.9.2012
13:00
LH062
SK Kuřim
-
Handball KP Brno
Markéta Partlová
,
Zdenek Teller
,
16.9.2012
12:00
LH063
Tatran Bohunice
-
Sokol Juliánov
Milan Letev
,
Stanislav Dufek
,
16.9.2012
09:00
LH065
Sokol Újezd u Brna
-
Legata Hustopeče
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
16.9.2012
12:00
LH066
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Bránice
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 12. kolo
6.4.2013
12:30
LH067
HK Ivančice A
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
6.4.2013
09:30
LH068
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Petr Směja
,
Dominik Florián
,
28.4.2013
12:00
LH069
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Arnau Solá Mata
,
Jakub Popluhár
,
7.4.2013
14:00
LH071
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Oldřich Jelínek
,
Radovan Grimm
,
6.4.2013
15:30
LH072
Handball KP Brno
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
Dominik Florián
,
Jaro - 13. kolo
26.5.2013
14:00
LH073
Handball KP Brno
-
HK Ivančice A
David Šlezingr
,
Jan Timco
,
26.5.2013
12:30
LH074
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
26.5.2013
15:15
LH076
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Václav Horáček
,
Zdenek Teller
,
11.5.2013
12:30
LH077
Sokol Telnice
-
HK Ivančice B
Jakub Popluhár
,
Jaroslav Hanych
,
24.5.2013
17:00
LH078
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Kubát
,
Dominik Florián
,
Jaro - 14. kolo
23.3.2013
09:00
LH079
HK Ivančice A
-
Legata Hustopeče
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
6.4.2013
15:30
LH080
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
2.6.2013
13:00
LH081
Sokol Telnice
-
Sokol Juliánov
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
2.6.2013
09:00
LH082
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
1.6.2013
09:00
LH084
Tatran Bohunice
-
Handball KP Brno
Oldřich Jelínek
,
Radovan Grimm
,
Jaro - 15. kolo
12.5.2013
11:30
LH085
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice A
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
8.6.2013
11:00
LH087
Sokol Sokolnice
-
Sokol Újezd u Brna
Drahoslav Kremláček
,
Bedřich Nehyba
,
17.3.2013
12:00
LH088
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
4.6.2013
17:00
LH089
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Zdenek Teller
,
23.3.2013
11:00
LH090
HK Ivančice B
-
Legata Hustopeče
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 16. kolo
22.3.2013
16:00
LH091
HK Ivančice A
-
HK Ivančice B
Drahoslav Kremláček
,
Petr Kremláček
,
24.3.2013
09:00
LH092
Legata Hustopeče
-
Sokol Juliánov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
24.3.2013
11:15
LH093
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
23.3.2013
09:30
LH094
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Jakub Popluhár
,
Lucie Zbožínková
,
23.3.2013
13:00
LH095
Sokol Újezd u Brna
-
Handball KP Brno
Tomáš Kubát
,
Lucie Zbožínková
,
Jaro - 17. kolo
14.4.2013
09:00
LH098
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
8.5.2013
13:00
LH099
Handball KP Brno
-
Sokol Telnice
Jakub Popluhár
,
Petr Směja
,
14.4.2013
12:30
LH100
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Bránice
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
14.4.2013
12:30
LH101
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Václav Horáček
,
Jiří Novotný
,
20.4.2013
11:30
LH102
HK Ivančice B
-
Sokol Juliánov
Oldřich Jelínek
,
Jan Timco
,
Jaro - 18. kolo
20.4.2013
08:30
LH103
HK Ivančice A
-
Sokol Juliánov
Oldřich Jelínek
,
Jan Timco
,
4.5.2013
11:00
LH104
HK Ivančice B
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Jiří Prudký
,
21.4.2013
09:00
LH105
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
21.4.2013
15:30
LH106
Handball KP Brno
-
Sokol Nové Bránice
Radovan Grimm
,
Martin Ševčík
,
20.4.2013
09:30
LH107
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
Jaro - 19. kolo
28.4.2013
09:00
LH109
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice A
Arnau Solá Mata
,
Jakub Popluhár
,
27.4.2013
09:00
LH111
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Bránice
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
28.4.2013
17:00
LH112
Handball KP Brno
-
Legata Hustopeče
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
19.5.2013
18:00
LH113
HK Ivančice B
-
Sokol Sokolnice
Lucie Zbožínková
,
Petr Kremláček
,
28.4.2013
10:30
LH114
SK Kuřim
-
Sokol Juliánov
Filip Procházka
,
Dominik Florián
,
Jaro - 20. kolo
4.5.2013
08:00
LH115
HK Ivančice A
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Jiří Prudký
,
5.5.2013
13:30
LH116
Sokol Juliánov
-
Sokol Sokolnice
Tomáš Kubát
,
26.5.2013
17:00
LH117
Handball KP Brno
-
HK Ivančice B
David Šlezingr
,
Jan Timco
,
5.5.2013
09:00
LH118
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
5.5.2013
09:00
LH120
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Telnice
Drahoslav Kremláček
,
Bedřich Nehyba
,
Jaro - 21. kolo
11.5.2013
09:30
LH121
Sokol Telnice
-
HK Ivančice A
Jakub Popluhár
,
Jaroslav Hanych
,
12.5.2013
09:00
LH122
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Dufek
,
Daniel Zourek
,
12.5.2013
13:00
LH124
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
12.5.2013
15:30
LH125
Handball KP Brno
-
Sokol Juliánov
Natálie Továrková
,
Karolína Kloudová
,
11.5.2013
12:30
LH126
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
Jaro - 22. kolo
19.5.2013
15:00
LH127
HK Ivančice A
-
Sokol Sokolnice
Lucie Zbožínková
,
Petr Kremláček
,
19.5.2013
15:30
LH128
Handball KP Brno
-
SK Kuřim
Petr Směja
,
Jan Timco
,
19.5.2013
13:30
LH129
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice
Patrick Netík
,
Jakub Popluhár
,
19.5.2013
09:00
LH131
Legata Hustopeče
-
Sokol Újezd u Brna
Petr Směja
,
Dominik Florián
,
19.5.2013
11:00
LH132
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Telnice
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.