Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Josef Škroch
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.4. 15:00
AE099
Brno B - Telnice
30 : 28
17.3. 16:00
AE087
Sokolnice - H.Brod
28 : 25
10.3. 15:00
AE084
Bohunice - Brno B
31 : 24
2.3. 15:00
AE075
SK Kuřim - Maloměřice
26 : 22
24.2. 17:00
AE068
Telnice - Prostějov
32 : 23
9.12. 11:00
AE064
Maloměřice - Kostelec n.H.
36 : 27
18.11. 10:30
AE045
Hustopeče - Bohunice
21 : 25
11.11. 17:00
AE041
Bohunice - Telnice
31 : 26
10.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Ivančice
22 : 21
21.10. 15:00
AE030
Bohunice - Maloměřice
28 : 25
6.10. 17:00
AE016
SK Kuřim - H.Brod
28 : 22
2.liga mužů SM
28.10. 10:30
AF035
Šumperk - Polanka
24 : 31
2.liga starších dorostenců M
2.3. 17:00
AI075
SK Kuřim - Maloměřice
20 : 30
9.12. 13:00
AI064
Maloměřice - Rožnov p.R.
26 : 38
25.11. 12:30
AI050
Přerov - Hranice
24 : 28
17.11. 16:00
AI048
Hranice - SK Kuřim
37 : 12
1.liga mladších dorostenců
14.4. 15:00
AJ099
KP Brno - Ostrava
29 : 24
2.liga mladších dorostenců M
10.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - HK Ivančice
30 : 27
1.liga starších dorostenek
2.12. 12:30
AU063
Olomouc - Písek
24 : 24
1.liga mladších dorostenek M
2.12. 14:30
AY063
Olomouc - Karviná
33 : 14
10.11. 11:00
AY047
V. Meziříčí - Poruba
35 : 28
Liga Vysočiny - muži
22.9. 17:00
JA027
V. Meziříčí B - Třešť
25 : 22
Jihomoravská liga mužů
13.4. 17:00
LA102
Juliánov - Tišnov
28 : 25
21.10. 17:00
LA030
Bohunice B - SHC Maloměřice B
33 : 26
6.10. 15:00
LA016
SK Kuřim B - Újezd u Brna
27 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
18.11. 09:00
LH046
Hustopeče - KP Brno
23 : 9
Liga Olomouckého kraje - muži
27.10. 11:30
OA029
Tatran Litovel B - Uničov B
23 : 28
Liga Olomouckého kraje - mladší žáci
27.10. 13:00
OD035
Litovel - Házená Uničov
4 : 23
Liga Olomouckého kraje - starší žáci A
28.10. 12:15
OB018
Šumperk - Uničov
13 : 17
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Bohunice B - HK Ivančice B
28 : 28
video
online
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
28 : 24
video
online
Tišnov - Brno IV
33 : 31
video
online
Juliánov - Nové Bránice
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Juliánov
18
14
2
2
524 : 416
30
2
Nové Bránice
18
12
0
6
462 : 395
24
3
Bohunice B
18
10
4
4
470 : 436
24
4
SK Kuřim B
18
12
0
6
471 : 437
24
5
Tišnov
18
9
2
7
499 : 491
20
6
Hostěrádky
18
8
1
9
405 : 462
17
7
HK Ivančice B
18
6
4
8
450 : 445
16
8
Újezd u Brna
18
5
1
12
451 : 461
11
9
SHC Maloměřice B
18
4
2
12
451 : 510
10
10
Brno IV
18
2
0
16
415 : 545
2
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
130
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
120
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
112
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
31
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Jan Popovič
Sokol Brno IV
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
48
Pavel Princ
Tatran Bohunice B
40
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.