Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáci
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
19.5. 17:00
AA188
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 30
26.4. 18:00
AA173
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 31
24.4. 18:30
AA170
Přerov - Karviná
29 : 34
2.3. 18:00
AA120
Kopřivnice - Dukla
23 : 29
17.2. 10:30
AA104
Hranice - Frýdek-Místek
35 : 31
9.9. 17:00
AA005
Frýdek-Místek - Karviná
31 : 32
2.liga mužů JM
4.5. 17:00
AE115
Ivančice - SK Kuřim
30 : 32
2.liga starších dorostenců M
4.5. 13:00
AI115
HK Ivančice - SK Kuřim
27 : 21
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 15:00
AL115
HK Ivančice - DTJ Polanka
29 : 32
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
Český pohár mužů
22.1. 19:00
AN077
Kopřivnice - Jičín
21 : 31
16.9. 15:00
AN046
Bohunice - Zlín
17 : 24
W.H.I.L.
5.5. 17:00
AP191
Veselí n.M. - Slavia
28 : 28
28.4. 17:00
AP199
Zlín - J.Hradec
25 : 25
13.4. 18:00
AP184
Poruba - Veselí n.M.
28 : 25
15.3. 18:00
AP164
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 21
9.3. 14:00
AP161
Zlín - Nitra
34 : 27
23.2. 18:00
AP137
Poruba - Písek
38 : 26
19.1. 16:00
AP101
Zlín - Michalovce
26 : 34
16.1. 18:00
AP098
Veselí n.M. - Písek
29 : 25
12.1. 17:30
AP087
Olomouc - Nitra
28 : 23
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT031
Bohunice - SK Velká Bystřice
30 : 10
2.liga starších dorostenek M
16.2. 15:00
AW031
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 25
Liga Vysočiny - muži
8.12. 17:00
JA018
D. Cerekev - V. Meziříčí B
30 : 24
Jihomoravská liga mužů
4.5. 18:45
LA115
HK Ivančice B - SK Kuřim B
30 : 23
14.4. 17:00
LA101
Brno IV - SK Kuřim B
20 : 28
16.9. 17:00
LA063
Bohunice B - Juliánov
22 : 33
Jihomoravská liga st. žáků
16.9. 13:30
LF063
Bohunice - Juliánov
18 : 31
Jihomoravská liga ml. žáků
16.9. 12:00
LH063
Bohunice - Juliánov
16 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Telnice
17 : 27
video
online
Ivančice B - Hustopeče
21 : 23
video
online
Bohunice - Ivančice A
23 : 34
video
online
Juliánov - Nové Bránice
15 : 9
video
online
Sokolnice - Újezd u Brna
15 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
20
0
0
544 : 298
40
2
Telnice
20
13
2
5
395 : 338
28
3
Újezd u Brna
20
12
1
7
353 : 335
25
4
SK Kuřim
20
11
2
7
420 : 385
24
5
Bohunice
20
11
1
8
349 : 316
23
6
Sokolnice
20
9
3
8
341 : 301
21
7
Juliánov
20
9
3
8
342 : 312
21
8
Hustopeče
20
9
1
10
374 : 364
19
9
Ivančice B
20
6
2
12
317 : 311
14
10
KP Brno
20
2
1
17
242 : 489
5
11
Nové Bránice
20
0
0
20
191 : 419
0
Tabulka střelců
Ondřej Hirš
SK Kuřim
215
Marek Šedrla
HK Ivančice A
142
Ondřej Peterka
HK Ivančice A
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jandl
Sokol Sokolnice
28
Filip Šilberger
HK Ivančice B
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Peterka
HK Ivančice A
24
Michal Grepl
HK Ivančice B
20
Michal Jurák
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.