Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Rozpis soutěže
JM liga ml. žáci
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Jan Kosmák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 17:00
AA165
Přerov - Frýdek-Místek
25 : 25
9.2. 18:00
AA098
Karviná - Dukla
27 : 22
24.11. 18:00
AA063
Karviná - Jičín
23 : 29
18.11. 17:00
AA060
Frýdek-Místek - Plzeň
27 : 31
21.10. 17:00
AA038
Frýdek-Místek - Hranice
21 : 36
9.9. 17:00
AA002
Zubří - Kopřivnice
29 : 22
1.liga mužů
12.4. 18:30
AB099
Zlín - Bystřice p.H.
27 : 18
28.10. 10:30
AB033
Bystřice p.H. - Zlín
20 : 22
2.liga mužů JM
2.3. 17:00
AE073
Brno B - Ivančice
28 : 27
25.11. 16:00
AE050
Sokolnice - V. Meziříčí
29 : 26
27.10. 17:00
AE031
Ivančice - Maloměřice
20 : 20
6.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - Telnice
27 : 22
2.liga starších dorostenců M
2.3. 15:00
AI073
Handball KP Brno - HK Ivančice
26 : 36
27.10. 13:30
AI031
HK Ivančice - Maloměřice
24 : 31
1.liga mladších dorostenců
2.3. 13:00
AJ073
KP Brno - Zubří
31 : 34
2.liga mladších dorostenců M
27.10. 15:00
AL031
HK Ivančice - Napajedla
35 : 32
6.10. 13:00
AL015
Velké Meziříčí - Sokol Telnice
37 : 29
Český pohár mužů
19.1. 18:00
AN075
Zlín - Hranice
33 : 35
10.1. 18:30
AN070
Přerov - Kopřivnice
32 : 33
7.11. 19:00
AN060
Telnice - KP Brno
18 : 36
W.H.I.L.
20.4. 17:30
AP198
Olomouc - Zlín
27 : 19
15.3. 18:00
AP167
Poruba - Partizánske
33 : 18
9.3. 15:00
AP160
Písek - J.Hradec
32 : 23
27.2. 18:00
AP144
Veselí n.M. - Poruba
29 : 27
2.2. 18:00
AP118
J.Hradec - Poruba
24 : 28
16.1. 17:30
AP097
Olomouc - Zlín
28 : 20
4.11. 15:00
AP058
Zlín - J.Hradec
28 : 25
31.10. 18:00
AP053
Poruba - Veselí n.M.
29 : 21
10.10. 18:00
AP034
Veselí n.M. - Partizánske
29 : 23
1.9. 18:00
AP003
Slavia - Most
27 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
SK Kuřim - Telnice
17 : 27
video
online
Ivančice B - Hustopeče
21 : 23
video
online
Bohunice - Ivančice A
23 : 34
video
online
Juliánov - Nové Bránice
15 : 9
video
online
Sokolnice - Újezd u Brna
15 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Ivančice A
20
20
0
0
544 : 298
40
2
Telnice
20
13
2
5
395 : 338
28
3
Újezd u Brna
20
12
1
7
353 : 335
25
4
SK Kuřim
20
11
2
7
420 : 385
24
5
Bohunice
20
11
1
8
349 : 316
23
6
Sokolnice
20
9
3
8
341 : 301
21
7
Juliánov
20
9
3
8
342 : 312
21
8
Hustopeče
20
9
1
10
374 : 364
19
9
Ivančice B
20
6
2
12
317 : 311
14
10
KP Brno
20
2
1
17
242 : 489
5
11
Nové Bránice
20
0
0
20
191 : 419
0
Tabulka střelců
Ondřej Hirš
SK Kuřim
215
Marek Šedrla
HK Ivančice A
142
Ondřej Peterka
HK Ivančice A
122
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Jandl
Sokol Sokolnice
28
Filip Šilberger
HK Ivančice B
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Peterka
HK Ivančice A
24
Michal Grepl
HK Ivančice B
20
Michal Jurák
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.