Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Rozpis soutěže Jihomoravská liga mužů
Podzim - 1. kolo
23.9.2012
11:00
LA001
Sokol Nové Bránice
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
Patrick Netík
,
23.9.2012
17:00
LA003
SK HC Tišnov
-
Sokol Újezd u Brna
Jan Kosmák
,
Václav Horáček
,
21.9.2012
17:00
LA004
Sokol Juliánov
-
SHC Maloměřice "B"
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
23.9.2012
17:00
LA005
SK Kuřim B
-
Tatran Bohunice B
Michal Hanák
,
Kristýna Zezulová
,
Podzim - 2. kolo
30.9.2012
13:30
LA007
HK Ivančice B
-
Sokol Hostěrádky
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
29.9.2012
15:00
LA009
SHC Maloměřice "B"
-
SK Kuřim B
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
30.9.2012
10:30
LA010
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Juliánov
Bedřich Nehyba
,
Břetislav Kotulán
,
30.9.2012
10:30
LA012
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Brno IV
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim - 3. kolo
2.11.2012
19:00
LA013
HK Ivančice B
-
Sokol Brno IV
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
2.12.2012
17:00
LA014
SK HC Tišnov
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
6.10.2012
15:00
LA016
SK Kuřim B
-
Sokol Újezd u Brna
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
7.10.2012
11:00
LA018
Sokol Hostěrádky
-
Tatran Bohunice B
Tomáš Kubát
,
Petr Směja
,
Podzim - 4. kolo
13.10.2012
18:45
LA019
HK Ivančice B
-
Tatran Bohunice B
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
13.10.2012
15:00
LA020
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Hostěrádky
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
14.10.2012
10:30
LA023
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Juliánov
Patrick Netík
,
Petr Kremláček
,
14.10.2012
15:00
LA024
Sokol Brno IV
-
SK HC Tišnov
David Šlezingr
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 5. kolo
21.10.2012
17:00
LA025
SK HC Tišnov
-
HK Ivančice B
Břetislav Kotulán
,
Zdenek Teller
,
21.10.2012
15:30
LA026
Sokol Juliánov
-
Sokol Brno IV
Oldřich Jelínek
,
Jiří Prudký
,
21.10.2012
17:00
LA027
SK Kuřim B
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
21.10.2012
11:00
LA029
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Újezd u Brna
Radovan Grimm
,
Bedřich Nehyba
,
21.10.2012
17:00
LA030
Tatran Bohunice B
-
SHC Maloměřice "B"
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Podzim - 6. kolo
27.10.2012
18:45
LA031
HK Ivančice B
-
SHC Maloměřice "B"
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
9.12.2012
13:00
LA032
Tatran Bohunice B
-
Sokol Újezd u Brna
Břetislav Jurečka
,
Zdenek Teller
,
1.12.2012
17:30
LA035
SK Kuřim B
-
Sokol Brno IV
David Šlezingr
,
Filip Procházka
,
28.10.2012
17:00
LA036
SK HC Tišnov
-
Sokol Juliánov
Roman Bauer
,
Zdenek Teller
,
Podzim - 7. kolo
11.11.2012
17:00
LA037
Sokol Juliánov
-
HK Ivančice B
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
10.11.2012
18:00
LA038
SK Kuřim B
-
SK HC Tišnov
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
28.10.2012
11:00
LA040
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Nové Bránice
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
10.11.2012
15:00
LA042
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Újezd u Brna
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Podzim - 8. kolo
17.11.2012
18:45
LA043
HK Ivančice B
-
Sokol Újezd u Brna
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
18.11.2012
10:30
LA045
Sokol Nové Bránice
-
Tatran Bohunice B
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
20.10.2012
11:30
LA046
Sokol Brno IV
-
Sokol Hostěrádky
Radovan Grimm
,
Oldřich Jelínek
,
18.11.2012
17:00
LA048
Sokol Juliánov
-
SK Kuřim B
Jiří Matuška
,
Břetislav Jurečka
,
Podzim - 9. kolo
24.11.2012
18:00
LA049
SK Kuřim B
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
David Šlezingr
,
25.11.2012
17:00
LA051
SK HC Tišnov
-
Sokol Hostěrádky
Zdenek Teller
,
Břetislav Kotulán
,
25.11.2012
17:00
LA052
Tatran Bohunice B
-
Sokol Brno IV
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
24.11.2012
15:00
LA053
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Nové Bránice
Pavel Jorda
,
Jaroslav Vychodil
,
Podzim - 10. kolo
4.11.2012
10:30
LA056
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Újezd u Brna
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
9.9.2012
17:00
LA057
Sokol Brno IV
-
SHC Maloměřice "B"
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
9.9.2012
17:00
LA058
SK HC Tišnov
-
Tatran Bohunice B
Radovan Grimm
,
Oldřich Jelínek
,
9.9.2012
17:00
LA059
Sokol Juliánov
-
Sokol Hostěrádky
Daniel Zourek
,
Tomáš Kubát
,
Podzim - 11. kolo
23.9.2012
11:00
LA062
Sokol Hostěrádky
-
SK Kuřim B
Jan Kosmák
,
Jakub Prokopec
,
16.9.2012
17:00
LA063
Tatran Bohunice B
-
Sokol Juliánov
Stanislav Dufek
,
Milan Letev
,
27.9.2012
18:00
LA064
SHC Maloměřice "B"
-
SK HC Tišnov
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
16.9.2012
10:30
LA065
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Brno IV
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
Jaro - 12. kolo
6.4.2013
17:00
LA067
HK Ivančice B
-
Sokol Nové Bránice
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
7.4.2013
10:30
LA069
Sokol Újezd u Brna
-
SK HC Tišnov
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
6.4.2013
13:00
LA070
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Juliánov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
7.4.2013
17:00
LA071
Tatran Bohunice B
-
SK Kuřim B
Oldřich Jelínek
,
Radovan Grimm
,
Jaro - 13. kolo
26.5.2013
11:00
LA073
Sokol Hostěrádky
-
HK Ivančice B
Daniel Zourek
,
Michal Hanák
,
23.5.2013
18:45
LA075
SK Kuřim B
-
SHC Maloměřice "B"
Oldřich Jelínek
,
Radovan Grimm
,
26.5.2013
17:00
LA076
Sokol Juliánov
-
Sokol Újezd u Brna
Zdenek Teller
,
Václav Horáček
,
26.5.2013
17:00
LA078
Sokol Brno IV
-
Sokol Nové Bránice
Petr Směja
,
Jaro - 14. kolo
2.6.2013
17:00
LA079
Sokol Brno IV
-
HK Ivančice B
Tomáš Bubeníček
,
Petr Směja
,
2.6.2013
10:30
LA080
Sokol Nové Bránice
-
SK HC Tišnov
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
2.6.2013
10:30
LA082
Sokol Újezd u Brna
-
SK Kuřim B
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
10.3.2013
17:00
LA084
Tatran Bohunice B
-
Sokol Hostěrádky
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 15. kolo
17.3.2013
17:00
LA085
Tatran Bohunice B
-
HK Ivančice B
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
9.6.2013
11:00
LA086
Sokol Hostěrádky
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Kotulán
,
Jiří Prudký
,
9.6.2013
17:00
LA089
Sokol Juliánov
-
Sokol Nové Bránice
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
9.6.2013
17:00
LA090
SK HC Tišnov
-
Sokol Brno IV
Jiří Novotný
,
Tomáš Kubát
,
Jaro - 16. kolo
23.3.2013
18:45
LA091
HK Ivančice B
-
SK HC Tišnov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
24.3.2013
17:00
LA092
Sokol Brno IV
-
Sokol Juliánov
Oldřich Jelínek
,
Břetislav Jurečka
,
16.6.2013
10:30
LA093
Sokol Nové Bránice
-
SK Kuřim B
Petr Kremláček
,
Patrick Netík
,
17.5.2013
19:00
LA095
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Hostěrádky
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
23.3.2013
15:00
LA096
SHC Maloměřice "B"
-
Tatran Bohunice B
Pavel Malinek
,
Ladislav Planka
,
Jaro - 17. kolo
13.4.2013
15:00
LA097
SHC Maloměřice "B"
-
HK Ivančice B
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
14.4.2013
10:30
LA098
Sokol Újezd u Brna
-
Tatran Bohunice B
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
14.4.2013
17:00
LA101
Sokol Brno IV
-
SK Kuřim B
Milan Letev
,
13.4.2013
17:00
LA102
Sokol Juliánov
-
SK HC Tišnov
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
Jaro - 18. kolo
20.4.2013
18:45
LA103
HK Ivančice B
-
Sokol Juliánov
Kristýna Kummerová
,
Roman Smékal
,
21.4.2013
17:00
LA104
SK HC Tišnov
-
SK Kuřim B
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
21.4.2013
10:30
LA106
Sokol Nové Bránice
-
Sokol Hostěrádky
Petr Kremláček
,
Lucie Zbožínková
,
21.4.2013
10:30
LA108
Sokol Újezd u Brna
-
SHC Maloměřice "B"
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
Jaro - 19. kolo
28.4.2013
10:30
LA109
Sokol Újezd u Brna
-
HK Ivančice B
Jakub Popluhár
,
Arnau Solá Mata
,
28.4.2013
17:00
LA111
Tatran Bohunice B
-
Sokol Nové Bránice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
28.4.2013
11:00
LA112
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Brno IV
Zdenek Teller
,
Jiří Prudký
,
28.4.2013
18:00
LA114
SK Kuřim B
-
Sokol Juliánov
Jiří Kaufman
,
Filip Procházka
,
Jaro - 20. kolo
4.5.2013
18:45
LA115
HK Ivančice B
-
SK Kuřim B
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
5.5.2013
11:00
LA117
Sokol Hostěrádky
-
SK HC Tišnov
Bedřich Nehyba
,
Drahoslav Kremláček
,
5.5.2013
17:00
LA118
Sokol Brno IV
-
Tatran Bohunice B
Oldřich Jelínek
,
Radovan Grimm
,
5.5.2013
10:30
LA119
Sokol Nové Bránice
-
SHC Maloměřice "B"
Jaroslav Hanych
,
Patrick Netík
,
Jaro - 21. kolo
12.5.2013
10:30
LA122
Sokol Újezd u Brna
-
Sokol Nové Bránice
Stanislav Dufek
,
Daniel Zourek
,
11.5.2013
15:00
LA123
SHC Maloměřice "B"
-
Sokol Brno IV
Martin Steiger
,
Mojmír Valášek
,
12.5.2013
17:00
LA124
Tatran Bohunice B
-
SK HC Tišnov
Petr Směja
,
David Šlezingr
,
12.5.2013
11:00
LA125
Sokol Hostěrádky
-
Sokol Juliánov
Břetislav Kotulán
,
Oldřich Jelínek
,
Jaro - 22. kolo
18.5.2013
18:00
LA128
SK Kuřim B
-
Sokol Hostěrádky
Břetislav Jurečka
,
Jiří Matuška
,
19.5.2013
17:00
LA129
Sokol Juliánov
-
Tatran Bohunice B
Jakub Popluhár
,
Patrick Netík
,
19.5.2013
17:00
LA130
SK HC Tišnov
-
SHC Maloměřice "B"
Břetislav Jurečka
,
Bedřich Nehyba
,
19.5.2013
17:00
LA131
Sokol Brno IV
-
Sokol Újezd u Brna
Jiří Prudký
,
Zdenek Teller
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.