Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Milan Letev
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
19.5. 17:00
AA188
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 30
26.4. 18:00
AA173
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 31
24.4. 18:30
AA170
Přerov - Karviná
29 : 34
2.3. 18:00
AA120
Kopřivnice - Dukla
23 : 29
17.2. 10:30
AA104
Hranice - Frýdek-Místek
35 : 31
9.9. 17:00
AA005
Frýdek-Místek - Karviná
31 : 32
2.liga mužů JM
4.5. 17:00
AE115
Ivančice - SK Kuřim
30 : 32
2.liga starších dorostenců M
4.5. 13:00
AI115
HK Ivančice - SK Kuřim
27 : 21
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 15:00
AL115
HK Ivančice - DTJ Polanka
29 : 32
8.12. 15:00
AL063
Sokol Dolní Cerekev - Velké Meziříčí
20 : 26
Český pohár mužů
22.1. 19:00
AN077
Kopřivnice - Jičín
21 : 31
16.9. 15:00
AN046
Bohunice - Zlín
17 : 24
W.H.I.L.
5.5. 17:00
AP191
Veselí n.M. - Slavia
28 : 28
28.4. 17:00
AP199
Zlín - J.Hradec
25 : 25
13.4. 18:00
AP184
Poruba - Veselí n.M.
28 : 25
15.3. 18:00
AP164
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 21
9.3. 14:00
AP161
Zlín - Nitra
34 : 27
23.2. 18:00
AP137
Poruba - Písek
38 : 26
19.1. 16:00
AP101
Zlín - Michalovce
26 : 34
16.1. 18:00
AP098
Veselí n.M. - Písek
29 : 25
12.1. 17:30
AP087
Olomouc - Nitra
28 : 23
2.liga žen M
16.2. 17:00
AT031
Bohunice - SK Velká Bystřice
30 : 10
2.liga starších dorostenek M
16.2. 15:00
AW031
Tatran Bohunice - TJ Jiskra Otrokovice
26 : 25
Liga Vysočiny - muži
8.12. 17:00
JA018
D. Cerekev - V. Meziříčí B
30 : 24
Jihomoravská liga mužů
4.5. 18:45
LA115
HK Ivančice B - SK Kuřim B
30 : 23
14.4. 17:00
LA101
Brno IV - SK Kuřim B
20 : 28
16.9. 17:00
LA063
Bohunice B - Juliánov
22 : 33
Jihomoravská liga st. žáků
16.9. 13:30
LF063
Bohunice - Juliánov
18 : 31
Jihomoravská liga ml. žáků
16.9. 12:00
LH063
Bohunice - Juliánov
16 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Bohunice B - HK Ivančice B
28 : 28
video
online
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
28 : 24
video
online
Tišnov - Brno IV
33 : 31
video
online
Juliánov - Nové Bránice
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Juliánov
18
14
2
2
524 : 416
30
2
Nové Bránice
18
12
0
6
462 : 395
24
3
Bohunice B
18
10
4
4
470 : 436
24
4
SK Kuřim B
18
12
0
6
471 : 437
24
5
Tišnov
18
9
2
7
499 : 491
20
6
Hostěrádky
18
8
1
9
405 : 462
17
7
HK Ivančice B
18
6
4
8
450 : 445
16
8
Újezd u Brna
18
5
1
12
451 : 461
11
9
SHC Maloměřice B
18
4
2
12
451 : 510
10
10
Brno IV
18
2
0
16
415 : 545
2
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
130
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
120
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
112
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
31
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Jan Popovič
Sokol Brno IV
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
48
Pavel Princ
Tatran Bohunice B
40
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.