Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Rozpis soutěže
JM liga st. žákyně
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Králíček
Mateřský klub
TJ Jiskra Otrokovice
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
26.4. 18:00
AA173
Karviná - Frýdek-Místek
32 : 31
24.4. 18:30
AA170
Přerov - Karviná
29 : 34
2.3. 18:00
AA120
Kopřivnice - Dukla
23 : 29
17.2. 10:30
AA104
Hranice - Frýdek-Místek
35 : 31
5.12. 17:30
AA073
Přerov - Lovosice
22 : 39
1.liga mužů
24.11. 17:00
AB050
Litovel - Ústí n.L.
26 : 23
2.liga mužů JM
4.5. 17:00
AE115
Ivančice - SK Kuřim
30 : 32
28.10. 17:00
AE032
H.Brod - Bohunice
28 : 38
2.liga starších dorostenců M
4.5. 13:00
AI115
HK Ivančice - SK Kuřim
27 : 21
2.liga mladších dorostenců M
4.5. 15:00
AL115
HK Ivančice - DTJ Polanka
29 : 32
24.11. 15:00
AL050
Litovel - Velké Meziříčí
27 : 33
Český pohár mužů
22.1. 19:00
AN077
Kopřivnice - Jičín
21 : 31
7.11. 18:00
AN062
Vsetín - Hranice
28 : 37
W.H.I.L.
5.5. 17:00
AP191
Veselí n.M. - Slavia
28 : 28
28.4. 17:00
AP199
Zlín - J.Hradec
25 : 25
13.4. 18:00
AP184
Poruba - Veselí n.M.
28 : 25
15.3. 18:00
AP164
J.Hradec - Veselí n.M.
17 : 21
9.3. 14:00
AP161
Zlín - Nitra
34 : 27
23.2. 18:00
AP137
Poruba - Písek
38 : 26
19.1. 16:00
AP101
Zlín - Michalovce
26 : 34
16.1. 18:00
AP098
Veselí n.M. - Písek
29 : 25
12.1. 17:30
AP087
Olomouc - Nitra
28 : 23
16.11. 18:00
AP073
Veselí n.M. - J.Hradec
33 : 20
9.10. 19:00
AP031
Poruba - Nitra
42 : 22
1.liga žen
28.10. 13:00
AR033
H.Brod - S.Vršovice
24 : 27
13.10. 13:00
AR022
H.Brod - SVŠ Plzeň A
22 : 19
30.9. 16:00
AR013
Kunovice - Otrokovice
23 : 25
1.liga starších dorostenek
28.10. 15:00
AU033
H.Brod - S.Vršovice
31 : 30
2.liga starších dorostenek M
21.10. 15:30
AW014
HK Veselí n.M. - HK Hodonín
34 : 28
1.liga mladších dorostenek M
13.10. 11:00
AY022
H.Brod - J.Hradec
34 : 31
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro 1 - 15. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - SKH Velká n.V.
26 : 26
video
online
Veselí n.M. - Hodonín
12 : 22
video
online
Měnín - Bohunice
18 : 12
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hodonín
20
19
0
1
540 : 264
38
2
Veselí n.M.
20
15
0
5
454 : 276
30
3
SKH Velká n.V.
20
11
1
8
481 : 388
23
4
Ivančice
20
9
1
10
421 : 499
19
5
Bohunice
20
3
0
17
312 : 461
4
6
Měnín
20
2
0
18
280 : 600
2
Tabulka střelců
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
161
Silvie Polášková
Tatran Bohunice
108
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
96
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Natálie Svobodová
HK Ivančice
23
Barbora Melichárková
SKH Velká nad Veličkou
17
Alžběta Klimešová
HK Veselí n.M.
13
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Linda Trachtulcová
SKH Velká nad Veličkou
14
Kristýna Klossová
Tatran Bohunice
14
Simona Fraňková
HK Ivančice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.