Jihomoravský
krajský svaz házené
archiv 2012 / 2013
Archiv
Mistrovské soutěže 12/13
Jihomoravská liga mužů
Rozpis soutěže
JM liga muži
Jihomoravská liga st. žáků
Jihomoravská liga st. žákyň
Jihomoravská liga ml. žáků
Jihomoravská liga ml. žákyň
Zimní pohár
Regionální kvalifikace JV dívky
Regionální kvalifikace JV chlapci
Krajské školní ligy
Jiří Novotný
Mateřský klub
SHC Maloměřice
Rok narození
1979
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.6.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
10.5. 18:30
AA185
Karviná - Přerov
31 : 27
8.5. 11:45
AA153
Lovosice - Jičín
21 : 29
1.5. 10:30
AA145
Hranice - Zubří
27 : 22
27.4. 16:00
AA144
Lovosice - Hranice
28 : 28
13.4. 19:00
AA133
Jičín - Zubří
29 : 19
16.3. 17:00
AA127
Lovosice - Plzeň
34 : 28
10.3. 10:30
AA124
Karviná - Hranice
26 : 25
23.2. 16:30
AA109
Dukla - Lovosice
19 : 18
16.2. 18:00
AA105
Zubří - Plzeň
21 : 20
21.12. 18:00
AA088
Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 29
24.11. 16:30
AA065
Dukla - Zubří
28 : 22
14.10. 10:30
AA032
Dukla - Karviná
32 : 27
7.10. 10:30
AA026
Jičín - Zubří
29 : 20
2.liga mužů JM
14.4. 14:00
AE101
SK Kuřim - Prostějov
33 : 29
2.liga starších dorostenců M
14.4. 16:00
AI101
SK Kuřim - Prostějov
29 : 37
Český pohár mužů
31.3. 10:30
AN081
Hranice - Jičín
27 : 22
W.H.I.L.
4.5. 15:00
AP203
Písek - J.Hradec
25 : 19
6.4. 18:00
AP177
Zlín - Veselí n.M.
29 : 35
3.11. 17:00
AP060
Veselí n.M. - Šaľa
28 : 24
26.9. 17:00
AP040
Zlín - Poruba
25 : 31
22.9. 18:00
AP016
Slavia - Poruba
34 : 33
Český pohár žen
19.12. 18:00
APR030
Poruba - Most
36 : 29
24.10. 17:30
APR026
Olomouc - Slavia
32 : 34
Jihomoravská liga ml. žáků
14.4. 12:30
LH101
SK Kuřim - Hustopeče
21 : 16
Další
Kalendář
Předchozí kola
Jaro - 15. kolo - výsledky
video
online
Bohunice B - HK Ivančice B
28 : 28
video
online
Hostěrádky - SHC Maloměřice B
28 : 24
video
online
Tišnov - Brno IV
33 : 31
video
online
Juliánov - Nové Bránice
20 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Juliánov
18
14
2
2
524 : 416
30
2
Nové Bránice
18
12
0
6
462 : 395
24
3
Bohunice B
18
10
4
4
470 : 436
24
4
SK Kuřim B
18
12
0
6
471 : 437
24
5
Tišnov
18
9
2
7
499 : 491
20
6
Hostěrádky
18
8
1
9
405 : 462
17
7
HK Ivančice B
18
6
4
8
450 : 445
16
8
Újezd u Brna
18
5
1
12
451 : 461
11
9
SHC Maloměřice B
18
4
2
12
451 : 510
10
10
Brno IV
18
2
0
16
415 : 545
2
Tabulka střelců
Jan Gruber
SK HC Tišnov
130
Jan Lattenberg
Sokol Újezd u Brna
120
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
112
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Richard Holý
Sokol Nové Bránice
31
Jan Gruber
SK HC Tišnov
28
Jan Popovič
Sokol Brno IV
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hégr
Sokol Hostěrádky
48
Pavel Princ
Tatran Bohunice B
40
Petr Vacuška
Sokol Hostěrádky
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.